Fatma Yaman

Fatma Yaman

Uluslararası İş Geliştirme Koordinatörü

Fatma Yaman

Fatma Yaman, ana dili İngilizce olan bir iş geliştirme uzmanıdır. Birleşik Krallık Hertfordshire Üniversitesi'nden Yönetim mezunudur.

İç Londra Eğitim Otoritesi'nde (ILEA) Yerel Yönetim İdari Görevlisi olarak çalışmıştır. Londra'nın Hackney İlçesi'nde eğitim hizmetini yöneten Learning Trust'a İş Analisti olarak katılan Yaman, Hackney İlçesi'ndeki okullara bütçe tahsis etmek ve izlemek gibi sorumluluklar almıştır. Okul finans yönetimi konusunda okul müdürleri ve yöneticilere eğitim vermiştir. Kıbrıs'a gelmeden önce Norwich Primary Care Trust’ta danışman olup, ilgili projelerinde görev almıştır.

Fatma Yaman, Kuzey Kıbrıs'ta birçok klinikte çalışmış olup, şu anda Vita Altera IVF Merkezi'nde Uluslararası İş Geliştirme Koordinatörü olarak görev yapmaktadır. İstanbul'da pazarlama kurslarına katılan ve çalıştığı klinikleri Londra'daki Fertility Show'da temsil eden Fatma Yaman, bir tüp bebek kliniğinin Fertility Show'a katılımını da organize etmiştir.

Vita Altera Tup Bebek Merkezindeki görevinde ajanslar ve sperm bankaları ile sözleşmeler ve anlaşmalar müzakere ederek, uluslararası topluluktan doktorlarla işbirliği yapmaktadır.