Hakkımızda

Shape1
Shape2
Vita Altera Hakkında

Kıbrıs’ın En Başarılı Tüp Bebek Merkezi

Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır.

Doğal yöntemleri destekleyen, üreme tıbbı konusunda uzman kadromuz ve güvenilir teknolojik imkanlarımızla (Embryoscope+ cihazı, Chip ID Güvenlik Sistemi Kıbrıs’taki İLK ve TEK) Kıbrıs-Lefkoşa Kliniğimizde sizlere en başarılı hizmeti sunuyoruz. Üreme tıbbı alanında deneyimli ve uluslararası tecrübeye sahip profesyonel kadromuzla, etik değerler ışığında kaliteden ödün vermeden teşhis ve tedavi yöntemlerini sizin ihtiyacınız doğrultusunda belirleyen merkezimiz, size konforlu bir tedavi süreci sunuyor. Vita Altera IVF çatısı altında, bebek sahibi olmayı arzulayan aileleri güvenilir hizmet anlayışımızla hayallerine kavuşturuyoruz.

  • Yüksek Gebelik Oranı
  • %89 Başarı Oranı
  • Chip Id
  • Profesyonel Kadro
  • Donör Portföyü
  • 7/24 Hizmet
image
Mask Group 7

Kıbrıs’taki tüp bebek merkezimizin embriyoloji laboratuvarı Avrupa standartlarında olup en üst teknoloji ile donatılmıştır. Son derece tecrübeli embriyologlarımızın da eşliğinde laboratuvarımızın sonuçları oldukça gurur vericidir. Merkezimiz Kıbrıs’taki en geniş donör portföyüne sahip merkezdir ve bekleme listesi yoktur!

İsteklerinizi anlamak önceliğimiz olduğu için sizi her konuda mutlaka dinliyor, anlıyor ve ona göre çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Neden Vita Altera IVF

 

Vita Altera IVF Center, Kuzey Kıbrıs’ta tüp bebek tedavisinde yüksek başarı oranları ile hastalarını daima mutlu etmiş ve bu başarıyı uzman doktor ve personeli sayesinde daha da ileriye taşımayı vizyon edinmiş bir tüp bebek merkezidir.

Yeni cihazımız Vitrolife Embryoscope+ ile embriyolarınızın gelişimini 7/24 görüntüleyebiliyor ve kayıtlarının düzenli olarak tutulmasını sağlıyoruz. Embriyolarınızın dışarıya çıkarılmadan sürekli kontrol edilebilir olması, kaliteli embriyoların seçimi ve büyütülmesinde ciddi anlamda fayda sağlamaktadır.

Hastalara ait sperm ve yumurta örneklerinin, çipler ile hatasız olarak eşleştirilmesi ve tüm tedavi aşamalarında verilerin doğrulanması–eşleşmesini. kontrol altında tutan elektronik güvenlik sistemidir. (Sperm testi, yumurta toplama, yumurtaların takip edilmesi, yumurta ve sperm işlemi (İcsi ), embriyo transfer işlemi, embriyo ve sperm dondurma işlemleri)

Kıbrıs’taki tüp bebek merkezimizin tüm ekibi sürekli olarak dünya genelinde tıp gelişmelerini takip ederek kendilerini gelişmelere adapte etmektedirler. Genç, dinamik, tecrübeli ve yenilikçi ekibi ile Kıbrıs’taki tüp bebek merkezimiz sizi en büyük hayalinize kavuştumak için 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

2018 yılında hizmete giren Vita Altera, kendimizi adadığımız ve kutsal olarak gördüğümüz görevimizi daha iyi yapabilmek adına teknolojik gelişmeleri dikkatle takip ediyor. Bu bilinçle teknolojik yatırımlarımızı arttırıyoruz. Bu bağlamda Kıbrıs’taki İLK ve TEK aktif olarak hizmet veren Embryoscope+ cihazı ve Çipli Güvenlik Sistemi (Chip ID) yatırımlarımızı yaparak doğru sonuca, aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayacak şekilde ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Uzman Kadromuzla Size Uygun Tedavi Yöntemini Belirliyoruz.

Tüp Bebek Konusuda

Uzman ve Deneyimli Ekibimizle Tanışın