Hakkımızda

Vita Altera, Kıbrıs’ta tüp bebek ile ilgili yasalara ve etik kurallara uygun olarak hizmet vermektedir. Başarı ve hasta memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirleyen ve bunun sonucunda yüksek gebelik oranını yakalayan merkezimiz, bu başarının haklı gururunu yaşayarak tüp bebek alanında Avrupa’nın referans merkezleri arasında olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Doğal yöntemleri destekleyen, üreme tıbbı konusunda uzman kadromuz ve güvenilir teknolojik imkanlarımızla (Embryoscope+ cihazı, Chip ID Güvenlik Sistemi Kıbrıs’taki İLK ve TEK) Kıbrıs-Lefkoşa Kliniğimizde sizlere en başarılı hizmeti sunuyoruz. Üreme tıbbı alanında deneyimli ve uluslararası tecrübeye sahip profesyonel kadromuzla, etik değerler ışığında kaliteden ödün vermeden teşhis ve tedavi yöntemlerini sizin ihtiyacınız doğrultusunda belirleyen merkezimiz, size konforlu bir tedavi süreci sunuyor. Vita Altera IVF çatısı altında, bebek sahibi olmayı arzulayan aileleri güvenilir hizmet anlayışımızla hayallerine kavuşturuyoruz.

first

dfgd

Kıbrıs’taki tüp bebek merkezimizin embriyoloji laboratuvarı Avrupa standartlarında olup en üst teknoloji ile donatılmıştır. Son derece tecrübeli embriyologlarımızın da eşliğinde laboratuvarımızın sonuçları oldukça gurur vericidir. Merkezimiz Kıbrıs’taki en geniş donör portföyüne sahip merkezdir ve bekleme listesi yoktur!

İsteklerinizi anlamak önceliğimiz olduğu için sizi her konuda mutlaka dinliyor, anlıyor ve ona göre çalışmalarımızı sürdürüyoruz.